Przejdź do treści
Wczytuję...
26paź

Nowe Technologie - Wygoda czy Uzależnienie

Nowe Technologie Groźba Uzależnienia

Nowe Technologie – Wygoda czy uzależnienie?

   Trochę odbiegnę tym razem od tematyki do której przyzwyczaiłem naszych czytelników. To nie będzie Felieton dotyczący bezpośrednio zagadnień związanych z urządzeniami audio, ani z muzyką. Chociaż na upartego, może mieć z nimi coś wspólnego.

Poświęcę chwilę na garść moich spostrzeżeń wyniesionych z obserwacji społeczeństwa i jego nawyków, które w ostatnim czasie bardzo się nasiliły.

25sie

Audio Video Show okiem pomocy wystawcy

AVS

Pewnego dnia mój znajomy, właściciel jednego z salonów audio w Warszawie napisał do mnie na Facebooku czy przypadkiem bym nie chciał się wystawić z nimi na AVS, bo mało osób a roboty dużo.
Oczywiście się zgodziłem, bilety na targi za darmo, czy może być coś lepszego? Dodatkowo myślałem, że praca jako wystawca na AVS to bułka z masłem… Myliłem się, zdecydowanie się myliłem.

31lip

Audio-Patologia, prawdziwe oblicze Hi-Endu.

Przez wiele lat siedziałem w branży audio z najwyższej półki, przez moje łapki przeszły klocki Accuphase, McIntosh, Dan D’agostino, MSB, dCS, DartZel czy kolumny Magico, Focal, Wilson Audio, Sonus Faber czy Bowersy i wiele, wiele innych.

Po tych latach napadła mnie jedna konkluzja, ale ze względu na jej niecenzuralność postanowiłem jej nie przytaczać. Ale ogólny konsensus sprowadza się do bardzo tego jak Hiend jest strasznie kiepski.
I po tych wszystkich latach ukojeniem są dla mnie sprzęty z dużo niższej półki sprzed wielu, wielu lat.