Przejdź do treści
Wczytuję...
14Maj

Serwis REVOX

 

Nasz serwis wykonuje naprawy i konserwacje sprzętów firmy REVOX.

Magnetofony, wzmacniacze, tunery i odtwarzacze CD tej marki, wielokrotnie już gościły na biurkach naszych techników. Szczególnie posiadacze starszych urządzeń Revoxa chętnie i często zlecają nam nie tylko mniejsze lub większe naprawy, ale także wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i rewitalizacji ich sprzętów.

13Maj

Serwis STRUSS

 

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń audio zaliczanych do klasy Premium. Zarówno high-endowych, jak i nieco tańszych, budżetowych sprzętów audiofilskich.

Produkty firmy STRUSS należą zarówno do pierwszej jak i do drugiej kategorii.

Nasi technicy wielokrotnie już wykonywali naprawy i konserwacje wzmacniaczy Struss.

Głównie były to uznane modele serii 140. Często nowi nabywcy używanych urządzeń tej firmy zlecają nam dokładne przeglądy i ewentualnie wykonanie tuningu.

12Maj

Serwis SUGDEN

 

Nasz serwis bardzo często dokonuje napraw urządzeń firmy SUGDEN.

I nie tylko napraw, bo klienci chętnie zlecają nam również wykonanie przeglądów, konserwacji a nawet tuningów tego sprzętu.

Najczęściej są to legendarne wzmacniacze SUGDEN A21 wszystkich generacji tego modelu jakie kiedykolwiek pojawiły się w sprzedaży.

11Maj

Serwis DALI

 

Jesteśmy serwisem wyspecjalizowanym w naprawach urządzeń audio.

Serwisujemy zarówno „elektronikę” czyli wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, a także odtwarzacze CD, SACD oraz głośniki różnych firm.

W tym także kolumny podłogowe i monitory wyprodukowane przez duńską firmę DALI.

Zatrudnieni u nas technicy mają za sobą lata pracy w zawodzie serwisanta elektroniki a co za tym idzie nabyli olbrzymie doświadczenie praktyczne.

10Maj

Serwis PHONAR

 

Nasz serwis wykonuje różnego rodzaju usługi dotyczące głośników (kolumn podłogowych, monitorów itp.) produkowanych przez uznane firmy, w tym również przez PHONAR.

Nie tylko dokonujemy napraw, ale także przeprowadzamy konserwację i tuning zwrotnic, wymieniamy wewnętrzne okablowanie, a także w razie potrzeby zmieniamy zawieszenie membran.

Każdy głośnik po działaniach serwisowych przechodzi wielogodzinne testy odsłuchowe prowadzone przez personel współpracującego z serwisem Sklepu Audio.

10Maj

Serwis DYNAUDIO

 

Kolumny podłogowe i monitory podstawkowe produkowane przez firmę DYNAUDIO, to rodzaj głośników które często są naprawiane w naszym serwisie. Zazwyczaj powstałe usterki nie są wadami konstrukcyjnymi, a jedynie wynikiem nieprawidłowego używania przez właściciela.

Nasi technicy potrafią rozpoznać rodzaj usterek i w miarę możliwości usuwać je w krótkim czasie.

Wyjątkiem są jedynie sytuacje kiedy trzeba sprowadzać potrzebną część z fabryki DYNAUDIO.

10Maj

Serwis DUAL

 

Dual to firma której urządzenia często pojawiają się w naszym serwisie. Nie zawsze chodzi o naprawy. Klienci chętnie zlecają nam dokładne konserwacje, a nawet tuning ich wzmacniaczy lub gramofonów.

Fachowcy pracujący w naszym serwisie są doskonale przygotowani do takich zadań. Wykonywali je wielokrotnie i mają już w tej kwestii olbrzymie doświadczenie. Lata pracy i gromadzona wiedza na temat urządzeń audio i sposobów ich naprawy pozwalają im wykonywanie szybkich a jednocześnie rzetelnych działań serwisowych.

07Maj

Serwis PRIMARE

 

W naszym serwisie dosyć często pojawiają się urządzenia firmy PRIMARE.

Na ogół klienci zamawiają u nas konserwacje lub tuning starszych sprzętów tej marki, ale i kilkuletnie wzmacniacze lub odtwarzacze nie są rzadkością.

PRIMARE to firma bardzo solidnie wykonująca swoje produkty, dlatego klasyczne naprawy są rzadkością. Ale ponieważ te urządzenia są fabrycznie przystosowywane do tuningowania i unowocześniana, to posiadacze tych sprzętów chętnie zlecają nam takie zabiegi.

06Maj

Serwis THULE

 

Technicy pracujący w naszym serwisie specjalizują się w naprawach i konserwacji urządzeń audio klasy Premium, w tym również sprzętów firmy THULE.

Wielokrotnie już pomagali posiadaczom urządzeń tej firmy. Nie tylko naprawiali wzmacniacze, końcówki mocy i odtwarzacze CD, ale także wykonywali przeglądy techniczne i okresowe czyszczenie wnętrz tych sprzętów.

06Maj

Serwis ROKSAN

 

Nasz serwis wykonuje naprawy i konserwacje urządzeń firmy ROKSAN.

Najczęściej są to wzmacniacze i gramofony, ale również usuwamy usterki odtwarzaczy CD.

Zazwyczaj są to sprzęty pochodzące z pierwszych lat produkcji i wymagają już nie tylko napraw, ale także rzetelnych przeglądów technicznych.

Nasi technicy na co dzień spotykają się z takimi zadaniami. Zgromadzili już wiedzę i doświadczenie w obsłudze serwisowej takich urządzeń, należących do audiofilskiej klasy dźwięku.

06Maj

Serwis ELECTROCOMPANIET

 

ELECTROCOMPANIET to norweska firma słynąca z produkcji wzmacniaczy o wyjątkowo dobrym brzmieniu.

W naszym serwisie wielokrotnie dokonywaliśmy różnego rodzaju napraw sprzętu tej firmy. I to nie tylko wzmacniaczy, ale także odtwarzaczy CD.

Nasi technicy mają duże doświadczenie i wiedzę potrzebne zarówno do naprawy jak również tuningowania i konserwacji urządzeń tej klasy.

04Maj

Serwis ARCAM

 

Arcam to jeden z najbardziej uznanych producentów sprzętu audio z Wielkiej Brytanii.

Nasz serwis wykonuje wszelkie naprawy urządzeń tej firmy. Oprócz tego wielokrotnie już dokonywaliśmy konserwacji, a nawet rewitalizacji starszych wzmacniaczy i odtwarzaczy tego cenionego producenta.

Nasi technicy są doskonale przygotowani do takich zadań. Posiadają ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną dotyczącą serwisowania urządzeń tego typu.