Przejdź do treści
Wczytuję...
21lut

Serwis FISHER

 

W serwisie z którym blisko współpracuje nasz Sklep Audio Vintage coraz częściej pojawiają się urządzenia wyprodukowane przez firmę FISHER. Są to głównie wzmacniacze i tunery pochodzące z lat 70-tych dwudziestego wieku. Wiele z nich nadal prezentuje wygląd, który określa się jako „gabinetowy” lub „salonowy”. Jeśli zaś chodzi o elektronikę to na ogół dolegają jej jedynie choroby związane z wiekiem.

20lut

Serwis TOSHIBA / AUREX

 

Serwis z którym współpracuje nasz Sklep Vintage Audio dokonuje napraw i konserwacji sprzętu audio wyprodukowano przez japońską firmę Toshiba. Nie tylko te oznakowane logo Toshiba, ale także te skonstruowane dla marki handlowej Aurex należącej do Toshiby.

Wielokrotnie już klienci posiadający urządzenia tej firmy korzystali z pomocy techników zatrudnionych we wspomnianym serwisie.

16lut

Serwis HITACHI

 

Urządzenia audio sygnowane przez firmę HITACHI nigdy nie należały w Polsce do szczególnie popularnych. Większość sprzętów pojawiała się w naszym kraju głównie za sprawą importu indywidualnego. Przede wszystkim działo się to w latach siedemdziesiątych i na początku osiemdziesiątych.

W ostatnich latach firma HITACHI świętuje sukces wśród miłośników urządzeń zaliczanych do kategorii vintage. Kolejne wzmacniacze, tunery i magnetofony docierają do nas z całego świata.

Zaczęły być towarem poszukiwanym.

14Maj

Serwis REVOX

 

Nasz serwis wykonuje naprawy i konserwacje sprzętów firmy REVOX.

Magnetofony, wzmacniacze, tunery i odtwarzacze CD tej marki, wielokrotnie już gościły na biurkach naszych techników. Szczególnie posiadacze starszych urządzeń Revoxa chętnie i często zlecają nam nie tylko mniejsze lub większe naprawy, ale także wykonywanie okresowych przeglądów technicznych i rewitalizacji ich sprzętów.

13Maj

Serwis STRUSS

 

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń audio zaliczanych do klasy Premium. Zarówno high-endowych, jak i nieco tańszych, budżetowych sprzętów audiofilskich.

Produkty firmy STRUSS należą zarówno do pierwszej jak i do drugiej kategorii.

Nasi technicy wielokrotnie już wykonywali naprawy i konserwacje wzmacniaczy Struss.

Głównie były to uznane modele serii 140. Często nowi nabywcy używanych urządzeń tej firmy zlecają nam dokładne przeglądy i ewentualnie wykonanie tuningu.

12Maj

Serwis SUGDEN

 

Nasz serwis bardzo często dokonuje napraw urządzeń firmy SUGDEN.

I nie tylko napraw, bo klienci chętnie zlecają nam również wykonanie przeglądów, konserwacji a nawet tuningów tego sprzętu.

Najczęściej są to legendarne wzmacniacze SUGDEN A21 wszystkich generacji tego modelu jakie kiedykolwiek pojawiły się w sprzedaży.

11Maj

Serwis DALI

 

Jesteśmy serwisem wyspecjalizowanym w naprawach urządzeń audio.

Serwisujemy zarówno „elektronikę” czyli wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, a także odtwarzacze CD, SACD oraz głośniki różnych firm.

W tym także kolumny podłogowe i monitory wyprodukowane przez duńską firmę DALI.

Zatrudnieni u nas technicy mają za sobą lata pracy w zawodzie serwisanta elektroniki a co za tym idzie nabyli olbrzymie doświadczenie praktyczne.

10Maj

Serwis PHONAR

 

Nasz serwis wykonuje różnego rodzaju usługi dotyczące głośników (kolumn podłogowych, monitorów itp.) produkowanych przez uznane firmy, w tym również przez PHONAR.

Nie tylko dokonujemy napraw, ale także przeprowadzamy konserwację i tuning zwrotnic, wymieniamy wewnętrzne okablowanie, a także w razie potrzeby zmieniamy zawieszenie membran.

Każdy głośnik po działaniach serwisowych przechodzi wielogodzinne testy odsłuchowe prowadzone przez personel współpracującego z serwisem Sklepu Audio.

10Maj

Serwis DYNAUDIO

 

Kolumny podłogowe i monitory podstawkowe produkowane przez firmę DYNAUDIO, to rodzaj głośników które często są naprawiane w naszym serwisie. Zazwyczaj powstałe usterki nie są wadami konstrukcyjnymi, a jedynie wynikiem nieprawidłowego używania przez właściciela.

Nasi technicy potrafią rozpoznać rodzaj usterek i w miarę możliwości usuwać je w krótkim czasie.

Wyjątkiem są jedynie sytuacje kiedy trzeba sprowadzać potrzebną część z fabryki DYNAUDIO.

10Maj

Serwis DUAL

 

Dual to firma której urządzenia często pojawiają się w naszym serwisie. Nie zawsze chodzi o naprawy. Klienci chętnie zlecają nam dokładne konserwacje, a nawet tuning ich wzmacniaczy lub gramofonów.

Fachowcy pracujący w naszym serwisie są doskonale przygotowani do takich zadań. Wykonywali je wielokrotnie i mają już w tej kwestii olbrzymie doświadczenie. Lata pracy i gromadzona wiedza na temat urządzeń audio i sposobów ich naprawy pozwalają im wykonywanie szybkich a jednocześnie rzetelnych działań serwisowych.

07Maj

Serwis PRIMARE

 

W naszym serwisie dosyć często pojawiają się urządzenia firmy PRIMARE.

Na ogół klienci zamawiają u nas konserwacje lub tuning starszych sprzętów tej marki, ale i kilkuletnie wzmacniacze lub odtwarzacze nie są rzadkością.

PRIMARE to firma bardzo solidnie wykonująca swoje produkty, dlatego klasyczne naprawy są rzadkością. Ale ponieważ te urządzenia są fabrycznie przystosowywane do tuningowania i unowocześniana, to posiadacze tych sprzętów chętnie zlecają nam takie zabiegi.

06Maj

Serwis THULE

 

Technicy pracujący w naszym serwisie specjalizują się w naprawach i konserwacji urządzeń audio klasy Premium, w tym również sprzętów firmy THULE.

Wielokrotnie już pomagali posiadaczom urządzeń tej firmy. Nie tylko naprawiali wzmacniacze, końcówki mocy i odtwarzacze CD, ale także wykonywali przeglądy techniczne i okresowe czyszczenie wnętrz tych sprzętów.