Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis PRIMARE

 

W naszym serwisie dosyć często pojawiają się urządzenia firmy PRIMARE.

Na ogół klienci zamawiają u nas konserwacje lub tuning starszych sprzętów tej marki, ale i kilkuletnie wzmacniacze lub odtwarzacze nie są rzadkością.

PRIMARE to firma bardzo solidnie wykonująca swoje produkty, dlatego klasyczne naprawy są rzadkością. Ale ponieważ te urządzenia są fabrycznie przystosowywane do tuningowania i unowocześniana, to posiadacze tych sprzętów chętnie zlecają nam takie zabiegi.

Zatrudniamy kadrę doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy od wielu lat trudnili się wszelkim naprawami sprzętów audio należących do klasy Premium. Pracowali w wielu różnych serwisach autoryzowanych, gdzie mogli dogłębnie poznać wszystkie typowe i mniej typowe usterki nękające urządzenia audio.

Teraz pracują u nas.

Mają do dyspozycji nowoczesne przyrządy, które wydajnie pomagają im zarówno w pracach diagnostycznych jak i naprawczych.

 

 

PRIMARE to firma ze Szwecji i jak każdy skandynawski producent sprzętu audio słynie z solidności i trwałości swoich konstrukcji.

Istnieje od połowy lat 80-tych i powstała by wcielić w życie wizję małego teamu inżynierów-elektroników i specjalistów od designu przemysłowego.

Ich konstrukcje miały prezentować dokładne i naturalne brzmienie, a jednocześnie wyglądać bardzo nowocześnie. Niemal futurystycznie.

Te pierwsze modele wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, końcówek mocy i odtwarzaczy CD szybko zdobyły uznanie w kręgach audiofilskich za dobry dźwięk. Cieszyły również oczy niebanalnym wyglądem.

Do 1994 roku firma trzymała się swojej pierwotnej wizji, ale już drugiej połowie lat 90-tych design ich urządzeń stał się bardziej konserwatywny.

Taka sytuacja trwa do dzisiaj. Wygląd urządzeń zmienił się diametralnie, natomiast doskonałe brzmienie jest wartością niezmienną.

W dodatku od samego początku wszystkie urządzenia PRIMARE były produkowane w sposób umożliwiający późniejsze czynności tuningowe.