Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis DYNAUDIO

 

Kolumny podłogowe i monitory podstawkowe produkowane przez firmę DYNAUDIO, to rodzaj głośników które często są naprawiane w naszym serwisie. Zazwyczaj powstałe usterki nie są wadami konstrukcyjnymi, a jedynie wynikiem nieprawidłowego używania przez właściciela.

Nasi technicy potrafią rozpoznać rodzaj usterek i w miarę możliwości usuwać je w krótkim czasie.

Wyjątkiem są jedynie sytuacje kiedy trzeba sprowadzać potrzebną część z fabryki DYNAUDIO.

Specjaliści pracujący w naszym serwisie są doskonale przygotowani do wykonywania napraw każdego rodzaju głośników.

Ich wiedza i doświadczenie zawodowe w połączeniu z wyposażeniem ich stanowisk pracy, pozwalają na szybkie diagnozowanie urządzeń i wybór najlepszej metody napraw.

Oprócz napraw, możliwe jest zlecanie naszym fachowcom także konserwacji i przeglądów technicznych. Wielokrotnie już wymienialiśmy elementy zwrotnic nie tylko ze względu na utlenianie się elektrolitów, jak również w celu tuningu i poprawy dźwięku.

 

 

DYNAUDIO to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów głośników wysokiej klasy.

Produkty tej firmy są niezwykle cenione w środowisku audiofilskim. Firma ma już wielu klientów, którzy zmieniając kolejne głośniki zawsze decydują się na konstrukcje z logo Dynaudio. Inne firmy dla nich nie istnieją. Sytuacja ta przypomina nieco przywiązanie kierowców do np. firmy Volvo. Każdy nowy kupowany przez nich samochód może pochodzić wyłącznie od tego producenta.

Ciekawostka jest, że DYNAUDIO jest firmą duńską, a więc pochodzi z kraju będącego prawdziwym zagłębiem specjalistów w budowie głośników, ale pierwsze jej konstrukcje powstawały gdzie indziej.

Mało kto wie, że wczesne prototypy powstawały w Izraelu. Dopiero pod koniec lat 70-tych firma postanowiła umieścić zarówno biuro konstrukcyjne jak i zakład produkcyjny w rodzimej Danii.

Od tamtej pory niezmiennie cieszy się doskonałą opinią a jej głośniki, zarówno nowe modele jak i te starsze są towarem chętnie kupowanym przez klientelę o wyrobionym słuchu.