Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis, konserwacja, renowacja urządzeń audio

IVITER Audio – wychodzi z nową inicjatywą. Oferujemy usługi w zakresie serwisu, konserwacji, renowacji sprzętu audio – zarówno klasy vintage, jak również nowoczesnych konstrukcji.

Prowadząc nasz sklep z wyselekcjonowanymi urządzeniami audio – praktycznie za każdym razem przeprowadzamy kompletny przegląd każdego sprzętu, jaki trafia na naszą półkę. Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne, jak również bogatą wiedzę na temat brzmienia sprzętu, brzmienia do jakiego dążymy za każdym razem przeprowadzając renowację każdego segmentu. Praca w zakresie serwisu urządzeń audio różni się zdecydowanie od tej zwyczajnej, powszechnej pracy serwisów elektroniki. Można by ją porównać do pracy lutnika, którego zadaniem jest nie tylko naprawić skrzypce – ale także ustawić w odpowiedni sposób duszę instrumentu tak, aby odpowiednio rezonował on w szerokim spektrum częstotliwości, aby przywrócić, być może nawet poprawić jakość brzmienia sprzed naprawy.

Nasza usługa nie polega więc na samej tylko naprawie. Za każdym razem wykonujemy kompletną konserwację urządzenia, wymianę newralgicznych podzespołów – takich jak kondensatory elektrolityczne, lampy elektronowe. Dobór elementów również należy do naszego zadania.