Przejdź do treści
Wczytuję...
06paź

NAD C356BEE - Test wzmacniacza

NAD C356BEE Test wzmacniacza

NAD C356BEE – Test wzmacniacza

Kolejny reprezentant brytyjskiej myśli technicznej. NAD C356BEE. To już kolejna generacja wzmacniaczy angielskiej firmy, znanej z ciekawego i naturalnego dźwięku. Zawsze chętnie słucham konstrukcji NAD, żeby je porównać do poprzednich modeli, ale również dla czystej przyjemności słuchania. Bo jak dotąd, to zawsze była przyjemność. Czy będzie tak i tym razem, to się okaże.

Wygląd

05paź

ATOLL CD80 - Test Odtwarzacza CD

ATOLL CD80 Test odtwarzacza CD

Atoll CD80 – Test odtwarzacza

Serwis ściśle współpracujący z naszym sklepem, ostatnio przeprowadził gruntowną naprawę odtwarzacza CD firmy Atoll Electronique, model CD80.

Ponieważ poproszono mnie o dokładne wygrzanie i sprawdzenie poprawności działania tego CD Playera, skorzystałem z okazji i postanowiłem przeprowadzić normalny test odsłuchowy.

05paź

Wangine WXA600 - Test Wzmacniacza

Wangine WXA600 Test wzmacniacza

Wangine WXA 600 – Test wzmacniacza

Tym razem postanowiłem uczciwie przetestować wzmacniacz znajdujący się w sprzedaży w naszym Audio Vintage Shopie. Słuchałem go już wcześniej i z miejsca postanowiłem wrócić do niego, kiedy tylko pojawi się wolna chwila. Nie ukrywam, że trwało to dosyć długo. Ale w końcu nadszedł i jego czas, żeby przez dwa dni zdobić nasz sklepowy stolik odsłuchowy.

01paź

Arcam A38 - Test wzmacniacza

Arcam A38 Test wzmacniacza

Arcam A38 – Test wzmacniacza

  Brytyjskie wzmacniacze to jest coś co bardzo lubię. W odróżnieniu od mojego firmowego kolegi Kuby. Jest w nich coś, co mnie przyciąga, fascynuje. Dlatego, kiedy tylko mam możliwość dokonać weryfikacyjnego odsłuchu ponaprawczego jakiegoś „brytyjczyka”, zacieram ręce z uciechy.Trafiają się one na tyle rzadko, że zawsze jest to dla mnie rodzaj święta.

Dzisiaj koledzy z serwisu, przekazali mi wzmacniacz Arcam A38