Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis DALI

 

Jesteśmy serwisem wyspecjalizowanym w naprawach urządzeń audio.

Serwisujemy zarówno „elektronikę” czyli wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, a także odtwarzacze CD, SACD oraz głośniki różnych firm.

W tym także kolumny podłogowe i monitory wyprodukowane przez duńską firmę DALI.

Zatrudnieni u nas technicy mają za sobą lata pracy w zawodzie serwisanta elektroniki a co za tym idzie nabyli olbrzymie doświadczenie praktyczne.

Naprawiając głośniki korzystamy z pomocy człowieka o idealnym słuchu. Prywatnie jest cenionym studyjnym realizatorem dźwięku, akustykiem. To dzięki niemu jesteśmy w stanie nie tylko naprawiać każdy rodzaj głośników, ale także poddawać je rewitalizacjom i tuningom.

 

 

Dali to duńska firma założona w 1983 roku.

Przez pierwsze kilka lat głównie eksperymentowała z kolejnymi konstrukcjami, aż w 1986 roku rozpoczęła seryjną produkcję kolumn i monitorów opatrzonych logo DALI.

Z każdym rokiem wprowadzała na rynek nowy model i stopniowo sięgała w coraz wyższe rejony jakości dźwięku i cen.

Jednocześnie pamiętała o klientach niezbyt zamożnych, a chcących wyposażyć się w przyzwoicie grające głośniki za przystępną cenę. Do dzisiaj w ofercie DALI można znaleźć niedrogie, bardzo naturalnie brzmiące kolumny i monitory.

Ale główny nacisk firma kładzie na konstruowanie i sprzedaż konstrukcji znacznie bardziej wysublimowanych, przeznaczonych dla osłuchanych i wymagających klientów ze środowiska audiofilskiego.