Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis STRUSS

 

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń audio zaliczanych do klasy Premium. Zarówno high-endowych, jak i nieco tańszych, budżetowych sprzętów audiofilskich.

Produkty firmy STRUSS należą zarówno do pierwszej jak i do drugiej kategorii.

Nasi technicy wielokrotnie już wykonywali naprawy i konserwacje wzmacniaczy Struss.

Głównie były to uznane modele serii 140. Często nowi nabywcy używanych urządzeń tej firmy zlecają nam dokładne przeglądy i ewentualnie wykonanie tuningu.

Zatrudniamy kadrę wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy mają za sobą lata pracy w zawodzie elektronika. Ich doświadczenie wsparte przez nowocześnie wyposażone zaplecze techniczne naszego serwisu, są gwarancją profesjonalnych, dokładnych i trwałych napraw.

 

 

STRUSS to legenda wśród polskich firm produkujących wzmacniacze przeznaczone dla wyrobionych słuchaczy. Przez niemal 40-lat funkcjonowała nieco poza głównym rynkiem branży audio. Wszystkie urządzenia jakie kiedykolwiek pokazywały się w sprzedaży, były zaprojektowane wyjątkowo dokładnie, a następnie montowane ręcznie.

Ponieważ produkcja tych wzmacniaczy nigdy nie osiągnęła masowej skali, firma STRUSS do dzisiaj jest mało znana, lub wręcz całkowicie nieznana przeciętnym użytkownikom sprzętów audio.

Zanim założyciel marki STRUSS postanowił utworzyć własną firmę, pracował dla kilku zagranicznych potentatów branży audio, w tym dla Philipsa i Studera.

Następnie pracował nad własną konstrukcją wzmacniacza, który miał prezentować muzykę w sposób naturalny, dokładny, a jednocześnie dysponować dużą mocą. Pierwszymi wzmacniaczami, które zaczęły się pojawiać w ofercie wielu polskich sklepów/salonów audio była seria 140.

Wszystkie jej kolejne odmiany oznakowane jako: 140L, 140M, 140S a w końcu 140Q zbierały entuzjastyczne opinie w środowisku audiofilów. Również cenione periodyki przeprowadzające testy sprzętów audio, uważały wzmacniacze STRUSS za bardzo udane. A biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny wręcz rewelacyjne.

Od początku XXI wieku STRUSS zaczął specjalizować się w produkcji wzmacniaczy z coraz wyższych półek jakościowo-cenowych i każdorazowo jego konstrukcje były postrzegane jako wyjątkowo udane i warte swojej ceny.