Aktualności

Ponieważ naszym zdaniem wybór/zakup sprzętu audio powinien być poprzedzany możliwością jego posłuchania w komfortowych warunkach, postanowiliśmy takowe stworzyć.
Mamy przyjemność poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorem marki DYNAVOICE.
Niewiele czasu minęło, a po adaptorze Bluetooth xDuoo XQ-50 Pro2, w naszym Sklepie Audio pojawił się nowy model tego producenta.
Z przyjemnością informujemy, że od niedawna w naszym Sklepie Audio dostępny jest nowy model adaptora Bluetooth firmy xDuoo.
Mamy przyjemność poinformować, że od wczoraj na naszej stronie dostępna jest nowa opcja.
Od dzisiaj w naszym Sklepie Audio dostępna jest większa oferta okablowania firmy Melodika.
Od kilku dni nowością w naszym Sklepie Audio są akcesoria gramofonowe marki Goldring.
Mamy przyjemność poinformować, że w naszym Sklepie Audio pojawiły się adaptory Bluetooth produkowane przez firmę xDuoo.
Miło nam poinformować, że od niedawna w naszej ofercie znajdują się przewody audio produkowane przez polską firmę Melodika.
Nasi stali klienci wiedzą już, że od pewnego czasu mamy w ofercie kable produkowane przez polską firmę MELODIKA.
Nasz Sklep Audio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom fanów gramofonów i płyt winylowych.

Kontakt

tel. 797 936 220
mail: audio@iviter.pl
Pl. Konstytucji 5, Neon Instrumenty Muzyczne Warszawa

Serwis:  tel. 22 113 40 88  mail: serwis@iviter.pl

godziny otwarcia : 10.00 - 19.00

“Their Satanic Majesties Request” to bodaj najbardziej niedoceniany album w historii Rolling Stonesów. Do tego stopnia, że przez jakiś czas pomijano go przy okazji wznowień i remasteringów dyskografii tej grupy. I…

Nadal jesteśmy w pamiętnym 1967 roku, który obfitował w niemal niezliczoną ilość doskonałych, interesujących płyt. Większość z nich została niesłusznie zapomniana, ale wydano wówczas również takie, które do dzisiaj…

Jimi Hendrix, człowiek z olbrzymim doświadczeniem studyjnym i scenicznym, ale jako sideman, lub muzyk kontraktowy, postanowił założyć własny zespół. Zespół z którym będzie grał taką muzykę jaką zechce.

Supergrupa CREAM powstała w 1966 roku i składała się z cenionych i niezwykle sprawnych instrumentalistów. Gitarzysta Eric Clapton był wówczas nazywany Bogiem. Perkusista Ginger Baker wytyczał nowe szlaki i metody gry…