Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis UNISON RESEARCH

 

Nasz serwis wykonuje naprawy i przeglądy wzmacniaczy lampowych i hybrydowych (lampowo-tranzystorowych) wyprodukowanych przez firmę UNISON RESEARCH.

Dobieramy nowe lampy i stroimy wszystkie parametry tych urządzeń w zgodzie z założeniami konstrukcyjnymi producenta.

Nie tylko mamy zgraną i doskonale wyszkoloną kadrę pracowników specjalizujących się w zagadnieniach związanych z lampowym sprzętem audio, ale współpracujemy również z cenionym akustykiem, który każdorazowo dokonuje oceny poszczególnych napraw i konserwacji.

Jeżeli uważa, że urządzenie nie gra dokładnie tak jak powinno, wówczas technicy bezzwłocznie dokonują koniecznych korekt.

Takie sytuacje należą jednak do rzadkości. Zazwyczaj nasi serwisanci potrafią wzorcowo dokonać wszelkich napraw, bez potrzeby wykonywania poprawek.

Pomaga im w tym zarówno wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak również nowocześnie wyposażone stanowiska pracy.

 

 

UNISON RESEARCH jest włoską firmą znaną na rynku High End audio od roku 1987.

Specjalizuje się w urządzeniach opartych o technologię lamp elektronowych.

Jest to producent bardzo ceniony w środowisku audiofilskim. Nie tylko za naturalny, piękny dźwięk, ale także za niezwykle elegancki, ponadczasowy design. Większość obudów w sprzętach opatrzonych logo Unison Research to interesujące połączenie metalu i prawdziwego drewna. Jeżeli dodamy do tego urokliwy blask żarzących się lamp elektronowych, to rezultat wizualny jest urzekający. W końcu Włosi zawsze byli mistrzami designu.

Obok typowych konstrukcji w pełni lampowych, firma konstruuje również wzmacniacze hybrydowe, czyli lampowo-tranzystorowe.

Od dłuższego czasu posiada w ofercie nie tylko wzmacniacze ale także odtwarzacze CD, wzmacniacze słuchawkowe i przedwzmacniacze gramofonowe.