Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis THULE

 

Technicy pracujący w naszym serwisie specjalizują się w naprawach i konserwacji urządzeń audio klasy Premium, w tym również sprzętów firmy THULE.

Wielokrotnie już pomagali posiadaczom urządzeń tej firmy. Nie tylko naprawiali wzmacniacze, końcówki mocy i odtwarzacze CD, ale także wykonywali przeglądy techniczne i okresowe czyszczenie wnętrz tych sprzętów.

Ze względu na fakt, że firma nie istnieje od dłuższego czasu, niełatwo jest znaleźć serwis który rzetelnie zajmie się usterkami nękającymi najstarsze konstrukcje tej firmy.

Wiele serwisów jednoznacznie odmawia jakichkolwiek usług związanych z tą marką.

Każdy zatrudniony w naszym serwisie technik ma wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń należących do wysokich klas jakościowych i cenowych. Ponadto wszyscy nasi fachowcy korzystają z pomocy nowoczesnego osprzętu diagnostycznego, który ułatwia prace i przyśpiesza czas napraw.

 

 

THULE to duńska firma, która istniała stosunkowo krótko jak na standardy branży audio.

W Polsce jej produkty zaczęły pojawiać się w połowie lat 90-tych i początkowo nie cieszyły się szczególną popularnością.

Przez następne dziesięć lat sytuacja uległa poprawie, ale THULE nigdy nie zdobyło popularności równej innym skandynawskim producentom audio. Z perspektywy czasu można uznać, że zawsze była to firma niszowa.

Wśród znawców uchodziła zawsze za producenta wzmacniaczy prezentujących naturalny, a jednocześnie dokładny i energetyczny dźwięk. Uznaniem audiofilów cieszyły się również końcówki mocy i odtwarzacze CD.

Celowo napisałem ostatnie kilka zdań w czasie przeszłym.

Po 2008 roku, kryzys ekonomiczny dosięgnął firmy THULE. Wkrótce zakończyła działalność.

Dzisiaj jej konstrukcje są towarem poszukiwanym w drugim obiegu. Niestety niewiele serwisów jest chętnych do naprawiania tego sprzętu.