Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis LEBEN

 

Technicy pracujący w naszym serwisie wykonują naprawy, przeglądy i konserwacje między innymi wzmacniaczy o konstrukcjach opartych o technologię lamp elektronowych. W tym również urządzeń wyprodukowanych przez firmę LEBEN.

Mają już olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu takich zadań. Wiąże się ono nie tylko z ich wszechstronną wiedzą wyniesioną z wielu lat pracy w zawodzie, ale także z wciąż wzrastająca wprawą w obsłudze urządzeń lampowych. Wynika to z faktu, że w skali miesiąca przystępują do napraw tego rodzaju sprzętu co najmniej kilka razy.

Maja także do dyspozycji doskonale przygotowane stanowiska pracy, wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy.

Każdy wzmacniacz jak również inne rodzaje urządzeń audio, po wykonanych naprawach lub konserwacjach, przechodzą u nas wielogodzinne testy odsłuchowe, które ostatecznie opiniują dokładność wykonanych prac.

 

 

LEBEN to japońska firma założona przez jednego z byłych inżynierów utytułowanego producenta audio, a mianowicie ACCUPHASE.

Od 1979 roku do 1995 firma używała nazwy KFH i konstruowała urządzenia wyłącznie z myślą o klientach wyjątkowo zamożnych.

Pod nową marką LEBEN postanowiono nieco obniżyć ceny kolejnych nowych modeli, ale nadal należą one do grupy towarów ultra-luksusowych.

Dlatego nie jest to sprzęt zbyt często spotykany w polskich domach.

Ale jak każde urządzenie tego typu, wymaga okresowych przeglądów i konserwacji. Dzięki takim zabiegom może okazać się niemal wieczny.