Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis ELECTROCOMPANIET

 

ELECTROCOMPANIET to norweska firma słynąca z produkcji wzmacniaczy o wyjątkowo dobrym brzmieniu.

W naszym serwisie wielokrotnie dokonywaliśmy różnego rodzaju napraw sprzętu tej firmy. I to nie tylko wzmacniaczy, ale także odtwarzaczy CD.

Nasi technicy mają duże doświadczenie i wiedzę potrzebne zarówno do naprawy jak również tuningowania i konserwacji urządzeń tej klasy.

Dobrze dobrana ekipa specjalistów, która zatrudniona jest w naszym serwisie , dysponuje przyrządami niezbędnymi do dokonywania nawet najtrudniejszych działań serwisowych.

 

ELECTROCOMPANIET jest firmą, którą oficjalnie zarejestrowano w Norwegii w 1973 roku. Tworzyli ja entuzjaści pragnący budować wzmacniacze o możliwie najmniejszych zniekształceniach, a jednocześnie brzmiące naturalnie i przyjaźnie dla słuchu miłośników muzyki.

Niemal trzy lata wytężonej pracy polegającej na eksperymentowaniu i budowie wielu prototypów zaowocowały stworzeniem wzmacniacza, który przez większość opiniotwórczych periodyków uznany został za najlepszy (najlepiej brzmiący) wzmacniacz w swojej klasie cenowej.

Od tamtej pory firma ELECTROCOMPANIET trzyma się raz obranej drogi jeżeli chodzi o filozofię brzmienia. Specjalizuje się przede wszystkim w konstruowaniu wzmacniaczy, ale w jej ofercie znajdziemy także odtwarzacze CD i głośniki.

Oprócz niezmiennie dobrego dźwięku, urządzenia tej firmy charakteryzuje obrany przed laty design. Wszystkie są niezwykle eleganckie. Front panele wykładane są czarnym, błyszczącym akrylem a przełączniki i gałki wykonywane są z polerowanego mosiądzu (w droższych modelach) lub galwanizowane na taki kolor (w tańszych modelach)