Przejdź do treści
Wczytuję...

Słowo wstępne - iviter Audio

Niniejszym słowem wstępnym rozpoczynamy działalność naszej nowej strony internetowej dotyczącej wszelkich zagadnień związanych z urządzeniami audio a w szczególności produktami pochodzącymi z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych, powszechnie określanych jako vintage audio equipment.

Na stronie tej będzie można zapoznać się zarówno z bieżącą ofertą naszego sklepu w którym pasjonaci będą mogli zaopatrzyć się we w pełni zregenerowane urządzenia całego toru audio a także przeczytać cykliczne artykuły opowiadające o historii poszczególnych, znaczących marek oraz ich sztandarowych produktach, które z czasem zyskały opinię kultowych.

Będziemy także publikować testy odsłuchowe niektórych urządzeń będących w naszej ofercie sklepowej. Podzielimy się z czytelnikiem naszymi wrażeniami oraz przedstawimy całą elektronikę towarzyszącą w konkretnym tekście.

Ciekawostką dla wielu fanów audio może być fakt, że nasze testy będą się odbywały nie w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu odsłuchowym, ale w warunkach umiarkowanej akustyki wnętrza zbliżonej do tych jakie przeciętny słuchacz nie będący audiofilskim purystą jest w stanie stworzyć we własnym domu.

Zapraszamy do wspólnego zgłębiania tajników sprzętu audio vintage oraz życzymy wszystkim miłej lektury.

Marek „Maro” Kulesza

Napisz komentarz