Przejdź do treści
Wczytuję...

Komentarze, opinie i dyskusje na iviteraudio.pl

Something with HTML textformat

 

Od wczoraj na naszej stronie możliwe jest zamieszczanie komentarzy pod każdym z tekstów.

Dotyczy to wszystkich działów tematycznych.

 

Zdecydowaliśmy się na ten ruch, żeby nasi czytelnicy których liczba rośnie lawinowo mieli możliwość wyrażać swoje zdanie na temat naszej działalności i twórczości. Dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami i kreować ogólnodostępne merytoryczne dysputy na temat urządzeń audio, muzyki itp.

W ciągu ostatniego półrocza napływało do nas coraz więcej maili z zapytaniami o sprzedawany w naszym Sklepie Audio Vintage asortyment. Niektóre z nich były prośbami o merytoryczną pomoc w doborze poszczególnych elementów toru audio, o doradzenie najskuteczniejszych i najprostszych sposobów na jak najlepsze ustawianie monitorów, lub kolumn podłogowych w pomieszczeniach odsłuchowych.

Trudno wymienić wszystkie zapytania jakie kierowano na nasz adres mailowy.

Nie na wszystkie odpowiadaliśmy szybko. Nie na wszystkie odpowiadaliśmy wyczerpująco. Stokrotnie za to przepraszamy, ale tłumaczy nas brak wystarczającej ilości czasu, żeby każdemu piszącemu do nas fanowi audio udzielić na tyle dużej pomocy, na jaką byłoby nas stać gdyby doba trwała znacznie dłużej.

 

Otrzymywaliśmy również dziesiątki telefonów z pytaniami o wiele różnych zagadnień dotyczących sprzętu stereofonicznego. Nie wszystkie one dotyczyły oferty naszego Sklepu, a nawet niekoniecznie były związane z szeroko pojmowanym tematem Vintage Audio.

Mimo to staraliśmy się cierpliwie doradzać każdemu, kto zwrócił się do nas z prośbą o pomoc.

I tu również, mimo najszczerszych chęci nie zawsze udawało nam się w pełni zadowolić wszystkich, którzy naszej pomocy oczekiwali. Pomagaliśmy najlepiej i najpełniej jak było to możliwe, ale wspomniany już brak czasu uniemożliwiał nam na udzielanie pomocy tak kompleksowo jak byśmy tego chcieli.

 

Osobną kategorią kontaktów z naszymi czytelnikami były telefony wykonane tylko po to, żeby nas poinformować że jesteśmy czytani na bieżąco, że nasz sposób przekazywania wiedzy wielu osobom się podoba i czekają na kolejne Testy Sprzętu, Artykuły, Felietony i podróże po krainie Muzyki.

Szczególnie w ciągu ostatniego kwartału dostaliśmy kilkanaście takich telefonów, co jest dla nas sygnałem, że rzeczywiście to co robimy znalazło już swoich fanów.

To bardzo miłe uczucie.

 

Teraz nasi czytelnicy korzystając z możliwości zamieszczania komentarzy będą mogli nie tylko wyrazić swoje opinie na każdy temat dotyczący audio, ale co najważniejsze tworzyć zalążki większych dyskusji polegających na wymianie doświadczeń i wspólnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z użytkowaniem wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, głośników itp.

Mamy nadzieję, że ta nowa na naszej stronie kontaktu, da czytelnikom większe możliwości i więcej przyjemności związanej z lekturą nie tylko samych tekstów jakie piszemy, ale także zewnętrznych opinii na ich temat.

Liczymy na to, że osoby które zechcą dzielić się z nami (i innymi czytelnikami) swoimi spostrzeżeniami, opiniami i doświadczeniami, będą robić to w sposób kulturalny.

Wpisy będące jedynie dowcipami, lub programowym hejtem jakiego pełno jest w internecie, będą przez nas usuwane.

Oczekujemy poważnego, merytorycznego podejścia do tworzenia komentarzy.

 

Korzystanie z tej funkcji jest bardzo łatwe. Każdy może zamieścić tam swój wpis oficjalnie lub incognito.

Można się rejestrować oficjalnie i występować pod własnym imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

Można także zamieszczać wpisy bez uprzedniego rejestrowania się. Jako Anonim. Osoby które wybiorą tą drugą możliwość prosimy jednak o podpisywanie swoich komentarzy wybranym przez siebie imieniem lub pseudonimem.

 

Mamy nadzieję, że będzie to miła i kształcąca wymiana zdań i opinii, z których z czasem wytworzą się pouczające i interesujące „iviterowe” dyskusje.

 

Czego sobie i wszystkim naszym czytelnikom życzymy z całego serca.

 

 

Marek „Maro” Kulesza

Odpowiedzi

Andrzej i Agata (niezweryfikowany)
czw., 01/27/2022 - 12:16 Adres
Witamy, próbowaliśmy dodać komentarz kilka dni temu ale zrobiliśmy jakiś błąd.
Dobrze że jest teraz możliwość zamieszczania komentarzy.
Razem z żoną czytujemy pańskie artykuły. Ja czytam wszystko, żona głównie to co pisze Pan o muzyce. Pytanie od niej. Czy będzie dalszy ciąg przypominania ciekawych płyt. Dawno już nie przedstawił Pan niczego w tamtym temacie. Zrezygnował Pan?
marek
śr., 02/02/2022 - 17:31 Adres
Tak. Zamierzam kontynuować cykl. Wszystko zależy od tego ile wygospodaruję na to czasu.
Ale chyba warto. Dostałem już kilkanaście sygnałów, że ludzie po przeczytaniu tego co w dziale "PŁYTY" zostało dotąd zamieszczone, przypomnieli sobie o tych pozycjach. Niektórzy nawet je kupili. :-)