Komentarze, opinie i dyskusje na iviteraudio.pl

Komentarze, opinie i dyskusje na iviteraudio.pl

Od wczoraj na naszej stronie możliwe jest zamieszczanie komentarzy pod każdym z tekstów.

Dotyczy to wszystkich działów tematycznych.

Zdecydowaliśmy się na ten ruch, żeby nasi czytelnicy których liczba rośnie lawinowo mieli możliwość wyrażać swoje zdanie na temat naszej działalności i twórczości. Dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami i kreować ogólnodostępne merytoryczne dysputy na temat urządzeń audio, muzyki itp.

W ciągu ostatniego półrocza napływało do nas coraz więcej maili z zapytaniami o sprzedawany w naszym Sklepie Audio Vintage asortyment. Niektóre z nich były prośbami o merytoryczną pomoc w doborze poszczególnych elementów toru audio, o doradzenie najskuteczniejszych i najprostszych sposobów na jak najlepsze ustawianie monitorów, lub kolumn podłogowych w pomieszczeniach odsłuchowych.

Trudno wymienić wszystkie zapytania jakie kierowano na nasz adres mailowy.

Nie na wszystkie odpowiadaliśmy szybko. Nie na wszystkie odpowiadaliśmy wyczerpująco. Stokrotnie za to przepraszamy, ale tłumaczy nas brak wystarczającej ilości czasu, żeby każdemu piszącemu do nas fanowi audio udzielić na tyle dużej pomocy, na jaką byłoby nas stać gdyby doba trwała znacznie dłużej.
 

Otrzymywaliśmy również dziesiątki telefonów z pytaniami o wiele różnych zagadnień dotyczących sprzętu stereofonicznego. Nie wszystkie one dotyczyły oferty naszego Sklepu, a nawet niekoniecznie były związane z szeroko pojmowanym tematem Vintage Audio.

Mimo to staraliśmy się cierpliwie doradzać każdemu, kto zwrócił się do nas z prośbą o pomoc.

I tu również, mimo najszczerszych chęci nie zawsze udawało nam się w pełni zadowolić wszystkich, którzy naszej pomocy oczekiwali. Pomagaliśmy najlepiej i najpełniej jak było to możliwe, ale wspomniany już brak czasu uniemożliwiał nam na udzielanie pomocy tak kompleksowo jak byśmy tego chcieli.

Osobną kategorią kontaktów z naszymi czytelnikami były telefony wykonane tylko po to, żeby nas poinformować że jesteśmy czytani na bieżąco, że nasz sposób przekazywania wiedzy wielu osobom się podoba i czekają na kolejne Testy Sprzętu, Artykuły, Felietony i podróże po krainie Muzyki.

Szczególnie w ciągu ostatniego kwartału dostaliśmy kilkanaście takich telefonów, co jest dla nas sygnałem, że rzeczywiście to co robimy znalazło już swoich fanów.

To bardzo miłe uczucie.

Teraz nasi czytelnicy korzystając z możliwości zamieszczania komentarzy będą mogli nie tylko wyrazić swoje opinie na każdy temat dotyczący audio, ale co najważniejsze tworzyć zalążki większych dyskusji polegających na wymianie doświadczeń i wspólnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z użytkowaniem wzmacniaczy, odtwarzaczy CD, głośników itp.

Mamy nadzieję, że ta nowa na naszej stronie kontaktu, da czytelnikom większe możliwości i więcej przyjemności związanej z lekturą nie tylko samych tekstów jakie piszemy, ale także zewnętrznych opinii na ich temat.

Liczymy na to, że osoby które zechcą dzielić się z nami (i innymi czytelnikami) swoimi spostrzeżeniami, opiniami i doświadczeniami, będą robić to w sposób kulturalny.

Wpisy będące jedynie dowcipami, lub programowym hejtem jakiego pełno jest w internecie, będą przez nas usuwane.

Oczekujemy poważnego, merytorycznego podejścia do tworzenia komentarzy.

 

Korzystanie z tej funkcji jest bardzo łatwe. Każdy może zamieścić tam swój wpis oficjalnie lub incognito.

Można się rejestrować oficjalnie i występować pod własnym imieniem, nazwiskiem lub nickiem.

Można także zamieszczać wpisy bez uprzedniego rejestrowania się. Jako Anonim. Osoby które wybiorą tą drugą możliwość prosimy jednak o podpisywanie swoich komentarzy wybranym przez siebie imieniem lub pseudonimem.

 

Mamy nadzieję, że będzie to miła i kształcąca wymiana zdań i opinii, z których z czasem wytworzą się pouczające i interesujące „iviterowe” dyskusje.

 

Czego sobie i wszystkim naszym czytelnikom życzymy z całego serca.

 

 

Marek „Maro” Kulesza

Od wczoraj na naszej stronie możliwe jest zamieszczanie komentarzy pod każdym z tekstów.

Kontakt

tel. 797 936 220
mail: audio@iviter.pl
Pl. Konstytucji 5, Neon Instrumenty Muzyczne Warszawa

Serwis:  tel. 22 113 40 88  mail: serwis@iviter.pl

godziny otwarcia : 10.00 - 19.00

“Their Satanic Majesties Request” to bodaj najbardziej niedoceniany album w historii Rolling Stonesów. Do tego stopnia, że przez jakiś czas pomijano go przy okazji wznowień i remasteringów dyskografii tej grupy. I…

Nadal jesteśmy w pamiętnym 1967 roku, który obfitował w niemal niezliczoną ilość doskonałych, interesujących płyt. Większość z nich została niesłusznie zapomniana, ale wydano wówczas również takie, które do dzisiaj…

Jimi Hendrix, człowiek z olbrzymim doświadczeniem studyjnym i scenicznym, ale jako sideman, lub muzyk kontraktowy, postanowił założyć własny zespół. Zespół z którym będzie grał taką muzykę jaką zechce.

Supergrupa CREAM powstała w 1966 roku i składała się z cenionych i niezwykle sprawnych instrumentalistów. Gitarzysta Eric Clapton był wówczas nazywany Bogiem. Perkusista Ginger Baker wytyczał nowe szlaki i metody gry…