Przejdź do treści
Wczytuję...

Audio premium - co oznacza ten termin?

Something with HTML textformat

Czym jest klasa Premium audio? I czy łatwo ją serwisować?

To cała gama urządzeń zaliczanych do elitarnej grupy sprzętów określanych jako High-End oraz High-Tech.

Klienci posiadający w swoich domach te niezwykle kosztowne elementy toru audio, borykają się z takimi samymi problemami jak użytkownicy sprzętów z niższych pułapów jakościowo-cenowych.

W pewnym momencie nawet najbardziej dopracowane konstrukcje odmawiają posłuszeństwa i trzeba je naprawić.

Niełatwo jest znaleźć serwis który będzie doskonale przygotowany merytorycznie oraz kierujący się uczciwością i rzetelnością. Niełatwo nawet pod kątem napraw popularnych i niedrogich wzmacniaczy, odtwarzaczy, gramofonów itp.

Natomiast jeżeli chodzi o specjalistów doświadczonych w przeprowadzaniu napraw AUDIO PREMIUM to znalezienie takich jest znacznie trudniejsze.

To trochę jak poszukiwanie igły w stogu siana. I to ze świecą.

Owszem jest cała masa serwisów, które z chęcią podejmą się absolutnie każdej naprawy, dowolnego urządzenia bo ich zdaniem elektronika to tylko elektronika.

Niestety urządzenia wracają z takich „oaz wszechwiedzy” niejednokrotnie w znacznie gorszym stanie niż tam trafiły.

Piszę o tym dlatego, że we współpracującym z nami serwisie, zaskakująco często pojawiają się legendarne, kultowe sprzęty po ingerencjach nie dość doświadczonych i nie dość douczonych techników. Zazwyczaj udaje się je jeszcze odratować i przywrócić do stanu technicznego zakładanego przez producenta, ale bywały sytuacje że było to niezwykle trudne. Niemal na granicy niemożliwości.

Do tej pory nam się to udawało, ale jak długo jeszcze klienci będą powierzać swoje, wciąż niezwykle drogie sprzęty byle komu? No ale to logiczne, skoro nie mogli znaleźć wyspecjalizowanego serwisu, zaryzykowali wybierając pierwszy jaki się trafił, i jaki zgodził się dane urządzenie naprawić.

Bo rzeczywiście w przypadku napraw wszystkich tych klocków należących do klasy AUDIO PREMIUM konieczne są zarówno wiedza, osprzęt fachowy ale przede wszystkim długoletnie doświadczenie techników dotyczące napraw właśnie takich elitarnych urządzeń.

Posiadamy takich.

Wielokrotnie już bez najmniejszych problemów usuwali usterki w sprzętach z których każdy miał wartość co najmniej samochodu średniej klasy.

A zatem jesteśmy przygotowani na to, żeby pomóc wszystkim poszukującym rzetelnego serwisu dla ultra ekskluzywnych audio-elementów.

I to nie tylko w zakresie napraw, ale także koniecznej w przypadkach takiego sprzętu, okresowych przeglądów, konserwacji i kosmetyki.

W dziale dotyczącym serwisu Premium Audio będziemy także przybliżać czytelnikom specyfikę napraw i konserwacji poszczególnych rodzajów sprzętu audio.

Doradzimy także jak dbać o posiadane audio. Jak go używać, jak czyścić i na co zwracać szczególną uwagę.

Odkryliśmy w sobie nowy rodzaj misji, ściśle powiązany z dotychczasowym, dlatego jesteśmy w pełni świadomi, że to co proponujemy jest potrzebne wielu miłośnikom audio wyższej klasy.

I że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania właścicieli ciekawych i kosztownych urządzeń.

Marek „Maro” Kulesza

Odpowiedz